Przewodnik dla studentów I roku

Drodzy Studenci I roku!

Gratulujemy Wam przyjęcia na studia na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM.

Poniżej przesyłamy kilka podstawowych informacji związanych z rozpoczęciem nowego roku akademickiego 2022/2023:

1. Osoby przyjęte na 1 rok otrzymują status studenta po złożeniu ślubowania. Informacje na ten temat zostaną wysłane w późniejszym terminie.
  2. Należy monitorować swojego maila studenckiego. Będą tam się pojawiały informacje.
  3. Organizacja roku akademickiego i kształcenia 2020/2021 dostępna jest tutaj.
  4. Informacje dotyczące pomocy materialnej dla studentów UAM. Kontakt: mgr Aldona Mizera  (aldona.mizera@amu.edu.pl, tel. +48 61 829 6522).
  5. Zarządzenie ws. działania uniwersytetu w warunkach epidemii dostępne jest tutaj.
  6. Informacje nt. terminów spotkań organizacyjnych znajdują się w Planerze.
  7. Prosimy o załatwianie wszystkich spraw drogą mailową lub telefonicznie. Biuro Obsługi Studentów oraz Biuro Obsługi Wydziału pracują w poniedziałek od 9:00-17:00, od wtorku do piątku w godz. 9:00 – 15:00 oraz w sobotę  od godz. 8:00 - 14:00.
  8. Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem studiów.
  9. Poświadczenie przez uczelnie wydrukowanych skanów dokumentów stanowiących podstawę ubiegania się o przyjęcie na studia następuje w Biurze Obsługi Studenta Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM (BOS). W terminie do końca pierwszego semestru należy przedłożyć w BOS do wglądu oryginały dokumentów celem poświadczenia za zgodność skanów przekazanych elektronicznie w trakcie procesu rekrutacji.

Zachęcamy również do śledzenia naszych mediów społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter.