Zgłoś się do programu Mentoringowego FMMiK PTKS: Edycja Specjalna „Dla Ukrainy”’

Polskie Towarzystwo Komunikacji Społecznej, serdecznie zachęca do wzięcia udziału w Programie Mentoringowym Forum Młodych Medioznawców i Komunikologow Polskiego Towarzystwa Komunikacji Społecznej: Edycja Specjalna „dla Ukrainy”. Zaproszenie kierowane jest przede wszystkim do studentów studiów drugiego stopnia oraz doktorantów z afiliacją uczelni ukraińskich, których zainteresowania naukowe związane są z komunikacją społeczną i mediami. Nadrzędną misją projektu jest wsparcie młodych badaczy przez doświadczonych naukowców z Polski. Udział w programie jest bezpłatny i prowadzony w języku polskim lub angielskim. Niemniej jednak, w przypadku mentorów, którzy wyrazili na to zgodę, współpraca może odbywać się także w języku ukraińskim. Nabór obywa się w trybie ciągłym. Osoby zainteresowane wzięciem udziału proszone są o przesłanie zgłoszenia zawierającego imię i nazwisko, rodzaj studiów, nazwę uczelni, instytutu/wydziału oraz imię i nazwisko promotora pracy magisterskiej lub doktorskiej na adres mailowy  mentoring.fmmik@gmail.com. Dodatkowo należy krótko streścić swoje zainteresowania naukowe, uzasadnić wybór sekcji badawczej PTKS, określić cel uczestnictwa w programie oraz zakładany efekt końcowy. Udział w projekcie kończy się 31 grudnia 2022 roku, niezależnie od dnia przystąpienia. Więcej szczegółów dostępnych jest na stronie https://www.ptks.pl/programy/program-mentoringowy-fmmik-ptks oraz w poniższym regulaminie.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Regulations_Special_Edition.pdf 11.04.2022 Natalia Kostić
Pobierz PDF Regulations_Special_Edition.pdf(172.6 KB)
Regulamin_Edycja_Specjalna.pdf 11.04.2022 Natalia Kostić