Data wydarzenia: -

Szkoła Młodych Polityków i Organiczników

W ramach realizacji projektu „Akademia ‘21” dofinansowanego z programu „Społeczna odpowiedzialność nauki” Ministra Edukacji i Nauki, pragniemy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w „Szkole Młodych Polityków i Organiczników”, która organizowana jest przez Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

„Szkoła Młodych Polityków i Organiczników” odbędzie się w dn. 22-26.09.2021 r. Zajęcia dla młodzieży przewidziane są w godz. 8.00-16.00 i w tym czasie organizatorzy przygotowali dla uczestników szereg warsztatów oraz spotkań z politykami, dziennikarzami i aktywistami. Tematy zajęć to:

  • Partycypacja na poziomie lokalnym. Budżety obywatelskie i jednostki pomocnicze gminy "trampoliną" do działalności politycznej i społecznej;
  • Negocjacje i mediacje, czyli jak postawić na swoim i zadowolić innych;
  • Komunikacja w sieci: od koncepcji, przez autoprezentację, do realizacji materiałów video - warsztaty w studiu telewizyjnym;
  • Komunikacja w sieci: dźwięk w video, emisja głosu, podcasty – warsztaty w studiu radiowym

Organizatorzy zapewniają uczestnikom wyżywienie podczas warsztatów i opiekę wykwalifikowanych trenerów i szkoleniowców, wykładowców Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Zajęcia odbywać się będą w budynku Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM, ul. Uniwersytetu Poznańskiego 5, 61-614 Poznań.

Udział w „Szkole Młodych Polityków i Organiczników” jest bezpłatny. Warunkiem zakwalifikowania się do projektu jest wiek 15-18 lat oraz złożenie kompletu dokumentów (formularz zgłoszeniowy, oświadczenie o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych). Dokumenty należy przesłać w wersji elektronicznej na adres: akademia2021@amu.edu.pl.

Pytania prosimy kierować do p. Anny Białkowskiej (anna.bialkowska@amu.edu.pl, tel. 518 508 739).

Dokumenty

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Szkola-Politykow-formularz-rekrutacyjny.docx 28.07.2021 Maciej Skrzypek
DOCX
Pobierz DOCX Szkola-Politykow-formularz-rekrutacyjny.docx(232.0 KB)
Formularz-SON-RODO-Szkola-Politykow.docx 28.07.2021 Maciej Skrzypek
DOCX
Pobierz DOCX Formularz-SON-RODO-Szkola-Politykow.docx(414.0 KB)