Badacze WNPiD otrzymali grant CEEPUS na rok 2024/25

Grupa Badawcza Studia graniczne i Regionalne, działając w ramach Konsorcjum Studiów Granicznych i Regionalnych, otrzymała nowy grant ze Środkowoeuropejskiego Programu Wymiany Studiów Uniwersyteckich (CEEPUS). Środki zostaną przeznaczone na realizację projektu „Border and Regional Studies” w roku akademickim 2024/25 (PL-1604-04-2425). Projekt obejmuje m.in. wymiany naukowców i studentów w celach badawczych i dydaktycznych, wspólne działania konferencyjne oraz organizację szkół letnich.

W skład Grupy Badawczej wchodzą: prof. UAM dr hab. Jarosław Jańczak (koordynator), prof. UAM dr hab. Tomasz Brańka oraz prof. UAM dr hab. Łukasz Donaj.

Więcej o projekcie przeczytacie tutaj, a o Grupie Badawczej i jej aktywnościach tutaj.