Data wydarzenia: -

Konferencja Ekofilozoficzna "Woda, przyrody wielka łza"

Zachęcamy do udziału w Konferencji zarówno w charakterze czynnych uczestników jak i publiczności. Szczególnie zachęcamy do wzięcia udziału w organizowanym w ramach Konferencji konkursie fotograficznym pt. „Kroplą wody wyrażone”, do którego nabór jest ciągle otwarty. Czekamy również na chętnych, którzy chcieliby się włączyć w działania związane z organizacją Konferencji (szczegóły konferencyjne w załącznikach).

Tegorocznej Konferencji towarzyszy zbiórka plastikowych zakrętek, poprzez którą chcemy pomóc potrzebującej chorej dziewczynie Wiktorii Juraczyk https://pomagaj.org.pl/pl/nasi-podopieczni?page=7 . Prosimy zatem o liczne wrzucanie zakrętek do wystawionego na blacie przy szatni i oznakowanego konferencyjnym logo kartonu.

Jak co roku organizowana kolejna edycja dostarczy z pewnością sporej dawki wiedzy zaczerpniętej z tak różnych obszarów dziedzinowych jak: humanistyka, nauki społeczne czy przyrodnicze. Będzie to też okazja do dobrej zabawy, a nawet możliwości sprawdzenia nawodnienia swego ciała!

Niektórzy uczestnicy po odbytej Konferencji będą mogli wyruszyć nad wodę z pięknym nowym plecakiem ufundowanym przez naszego wieloletniego sponsora głównego https://eplecaki.pl/

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!

Kontakt: renas@amu.edu.pl

Dokumenty

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Regulamin-i-harmonogram-konferencji_MKEKO_FIL.-2019.docx 22.05.2019 Agnieszka Mieszczanowicz
DOCX
Pobierz DOCX Regulamin-i-harmonogram-konferencji_MKEKO_FIL.-2019.docx(14.8 KB)
Program_IX-Mlodziezowa-Konferencja-Ekofilozoficzna.docx 4.06.2019 Agnieszka Mieszczanowicz
DOCX
Pobierz DOCX Program_IX-Mlodziezowa-Konferencja-Ekofilozoficzna.docx(39.6 KB)