Studenci I roku

Zdajemy sobie sprawę z tego, że rozpoczynając swoją przygodę ze studiami wiele kwestii organizacyjnych może być dla Ciebie zupełnie nowych.Znajdziesz tutaj najważniejsze informacje związane z kursem BHP, edukacyjną informacyjną, obsługą poczty studenckiej i systemu USOSweb.

Spotkania z opiekunami kierunków

Studia stacjonarne I stopnia 
Studia niestacjonarne I stopnia

Studia stacjonarne II stopnia

Studia niestacjonarne II stopnia

Terminy spotkań dla pozostałych kierunków zostaną podane wkrótce!

Ankiety dla studentów I roku

Drodzy Studenci, na początku Waszej przygody na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety na temat naszych działań promocyjnych. Wasze odpowiedzi i sugestie pozwolą nam lepiej przygotować kolejne kampanie i dostosować je do potrzeb kandydatów.

Intranet

Intranet jest narzędziem komunikacji wewnętrznej, stworzonym dla pracowników i studentów UAM. Intranet jest zbudowany w oparciu o chmurową wersję Microsoft Office, dzięki czemu za jego pomocą możliwe jest organizowanie zajęć, spotkań i telekonferencji (Microsoft Teams) oraz bezpłatne korzystanie z całego pakietu biurowego w wersji online. Wszystkie dokumenty, formularze oraz informacje dla pracowników zostały przeniesione do odpowiednich zakładek w Intranecie.

Opiekunowie roku

Poznaj opiekuna swojego kierunku. To osoba, która pomoże Ci rozliczyć m. in. program praktyk studenckich. Opiekunowie roku

Co jeszcze musisz wiedzieć